Trafik Bariyerleri ve Biletli Otopark Sistemleri

boyut güvenlik teknolojileri

TRAFİK BARİYERLERİ VE BİLETLİ OTOPARK SİSTEMLERİ

Otopark bariyer sistemleri; kollu bariyerler, mantar bariyerler, road bloker ve yer tuzakları gibi ekipmanlardan oluşmaktadır. Öncelikli amacı kontrollü geçişi ve güvenliği sağlamak olan bu çözümler aynı zamanda trafiğe de yön vermektedir.

Araçlı terör saldırılarını önlemek için road blockerlar, günün belli saatlerinde cadde ve sokakların trafiğe kapanmasını sağlayan mantar bariyerler, tek yön geçişi sağlamak için yer tuzakları tercih edilen sistemlerdir.

Otopark bariyer sistemleri; kullanılacak yerin özelliklerine göre araçların giriş-çıkış disiplininin sağlanması amacı ile kullanılmaktadır. Otopark sistemleri açık ve kapalı otoparklarda bilet ve kartlı geçiş sistemleri ile entegre olarak çalışmaktadır. Özel yazılımı sayesinde giriş-çıkışlar kontrol altına alınır ve ücretlendirme yapılabilir. Site, fabrika vb. otopark alanı bulunan birçok yerde kullanılan trafik bariyerleri uzaktan kumanda ve buton ile de kontrol edilebilmektedir.

Biletli otopark sistemleri avm, hastane, özel otopark gibi yerlerde, tüm noktalardan otomatik bilet alınarak süreye göre otomatik hesaplama yapabilen, tekli ve çoklu ödeme noktaları bulunan üst düzey sistemlerdir.

Referanslar

ÜRÜN KATALOGLARI

  • kataloglarımız