Hizmetler
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

HİZMETLER

Keşif ve Projelendirme
Montaj Desteği ve Entegrasyon
Mühendislik ve Sistem Eğitimi
Bakım, Onarım ve Teknik Servis
1

Keşif ve Projelendirme

Boyut Güvenlik Teknolojileri olarak vizyonumuz Güvenlik sistemleri konusunda son teknolojiyi, müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla sunmaktır. Bu amaca yönelik olarak siz müşterilerimizin taleplerine en iyi ürün/hizmet çözümünü sunabilmek adına keşif ve projelendirme ekibimiz Elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri alanında kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından vazgeçmeyerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için çalışmaktadır.
Ekibimiz işe başlamadan önce talebiniz ile ilgili standartları, mevzuatları inceler, bunlara uygun ürünleri ve bu ürünlerin çalışabilmesi için alt yapı gerekliliklerini inceler, işin tamamlanması için gerekli azami süreyi belirler, talebiniz ile ilgili genel maliyetleri çıkartır ve alınan onaya istinaden uygulama projesini oluşturarak nihai onayınıza sunar. Yapılan anlaşmaya istinaden Keşif ve Proje ekibimiz Teknik Departmanımız ile koordinasyonu sağlayarak işin tamamlanmasına kadar yapılan işlerin keşif ve projeye uygunluğunu kontrol eder.

Keşif ve Projelendirme
Şartname Oluşturma ve İnceleme
2

Şartname Oluşturma ve İnceleme

Boyut Güvenlik Teknolojileri Proje ekibi müşterilerimizin katılmayı planladıkları ihaleler ile ilgili şartnameleri incelenerek şartnameye uygun ürünler belirleyerek müşterilerine gerekli dokümanlarla beraber teklif sunmaktadır.
Şartname incelemenin yanı sıra proje gerekliliklerini en doğru şekilde yansıtacak, mevzuatlara ve standartlara uygun şekilde şartnameler hazırlayan ekibimiz bu şartnameleri müşterileri ile paylaşmakta ve partnerleri için katma değer oluşturmaktadır.

3

Montaj Desteği ve Sistem Entegrasyonu

Boyut Güvenlik Teknolojileri bayilerine ürün satmanın ötesinde, bu ürünlerin montajı ile ilgili de destek vermektedir. Gerektiğinde bayilerinin montaj programlarına Süpervizör ekibi ile destek vermekte, montaj çalışmalarının mevzuatlara, standartlara ve güvenlik gerekliliklerine uygun şekilde yapılması için gerekli kontrolleri yapmaktadır.
Ayrıca ekibimiz bir ve birden fazla sistemin/ürün grubunun bir araya getirilerek tek bir sistem olarak doğru ve düzenli bir şekilde çalışması için bayilerine destek sağlamaktadır. Farklı güvenlik sistemlerinin işlevselliğini artırabilmek için birbiri ile entegre olması en önemli konudur. Profesyonel ekibimiz ile elektronik güvenlik sistemlerinin birbiri ile entegre çalışması ile ilgili tecrübelerini bayilerimiz ile paylaşmaktan ve siz değerli iş ortaklarımıza destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Hizmetler
Hizmetler
4

Mühendislik ve Eğitim Hizmetleri

Boyut Güvenlik Teknolojileri mühendislik destekleri, altyapı, sistemler ve ürünler ile ilgili eğitim çalışmaları ile bayilerinin her zaman yanındadır. Sistem ve ürün eğitimleri ile bayi satış ve teknik ekiplerinin saha çalışmalarında rakip firmalardan bir adım önde olmasını sağlamaya çalışan firmamız aynı zamanda tecrübelerinden örnek vakalarla sadece yazılı değil uygulamalı eğitim çalışmaları ile farklılık yaratmaya devam etmektedir.

5

Satış Sonrası Teknik Servis ve Bakım Onarım Hizmetleri

Boyut Güvenlik Teknolojileri olarak satış sonrasında teknik servis ve bakım, onarım hizmetlerinde de yanınızdayız. Sektörde 20 senelik tecrübesi, çözüm odaklı yaklaşımla hızlı teknik servis hizmetleri sunan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile iş ortaklarına hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Hizmetler
telefon
whatsapp