Hakkımızda

SEKTÖRDE

20

YILI AŞKIN DENEYİM
BOYUT GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

HAKKIMIZDA

Boyut Güvenlik Teknolojileri; 20 yıllık sektör deneyimi ile elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen tedarik firmalarından biridir. Boyut Güvenlik; tüm elektronik güvenlik çözümlerini tek çatı altında toplayabilen ve ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerine bu çözümleri sunabilen ürün altyapısına sahiptir. Boyut Güvenlik Teknolojileri; profesyonel kadrosuyla uzun yıllardır birçok dünya markasının distribütörlüklerini başarıyla sürdürmüştür. Sektörün fikir ve isteklerini dikkate alarak en doğru ürünü ve alternatif çözümleri sunmaktadır. Her biri konusunda eğitim almış uzman teknik kadrosu ile en doğru şekilde hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.  • BOYUT GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İletişime Geç
-

VİZYONUMUZ

Boyut Güvenlik Teknolojileri, Güvenlik sistemleri konusunda son teknolojiyi, müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla sunmak ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak ülkenin önde gelen firmalarından biri olmaktır.

-

MİSYONUMUZ

Boyut Güvenlik Teknolojileri, Elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri alanında kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından vazgeçmeyerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır. Bireylerden kurumlara kadar tüm topluma güvenlik kavramını doğru aşılamak ve sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktır.

HAKKIMIZDA

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Boyut Güvenlik Teknolojileri; Müşterinin memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Teklif aşamasından satışa, montajdan teknik servise kadar müşterilerinin isteklerine anlayışla yaklaşmak ve memnun edebilmek firmamızın temel ilkesidir.

Hakkımızda
BOYUT GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ

FARKLILIKLARIMIZ

Sektördeki 20. yılını yaşayan firmamız, tecrübesi ve deneyimi ile her zaman fark yaratmıştır. Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özelliğimiz olan rekabetçi ve memnuniyet odaklı çalışma prensibi ile yola devam ediyoruz.

-BOYUT GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
  • Çözüm Odaklı Yaklaşım
  • Hızlı ve Doğru Sunum
  • Alternatif Projeler
  • Uygun Fiyat ve Kaliteli Ürün
  • Zamanında Müdahale ve Çözüm
  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
-

BLOG

Yangın Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri

Binalarda yangın riskini tespit eden ve erken uyarı sağlayan teknolojik sistemlerdir. Yangın alarm sistemleri, duman dedektörü, sıcaklık sensörleri

Hırsız Alarm Sistemi
Hırsız Alarm Sistemi

Bir yerin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan elektronik bir sistemdir. Hırsız alarm sistemi genellikle hareket dedektörleri, kapı ve pencere

İnterkom Sistemleri
İnterkom Sistemleri Nedir?

Belirli alanda iletişim ihtiyacını karşılamak için kullanılan elektronik sistemlerdir. Temel olarak, farklı noktalar arasında sesli veya görüntülü iletişim

telefon
whatsapp