Yangın Alarm Sistemleri

boyut güvenlik teknolojileri

Yangın Alarm Sistemleri

Boyut Güvenlik teknolojileri yangın alarm konusunda bünyesinde barındırdığı nitelikli ve uzman kadrolarla projelerinize zamanında çözümler sunmaktadır.

Yangın alarm sistemleri; büyük tesislerden evlere kadar ihtiyaç olan her mekanda can ve mal güvenliğini yangına karşı erken uyarı sağlayarak koruyan sistemlerdir. Özellikle Avrupa Uyum Yasaları ve Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliği’nin yayılması ile bu sistemler yaygınlaşmıştır.

Günümüzde ki teknolojik gelişmeler sayesinde elektronik yangın algılama sistemleri yangına daha ilk başında müdahale edilmesini sağlar. Otomasyon sistemleri sayesinde yangının büyümesini önlemede etkili rol oynamaktadır.

Elektronik yangın algılama sistemleri sadece otomasyon sistemlerine değil diğer alarm sistemlerine ve alarm kontrol merkezlerine de entegre edilebilmektedir.

Yangın alarm sistemleri alarm anında planlanmış kaçış ve tahliye senaryosuna bağlı olarak elektriği, asansörleri, yangın çıkış kapılarını, turnikeleri, araç çıkış bariyerlerini otomasyona bağlı olarak serbest bırakılır. Bu entegrasyon sayesinde can güvenliği maksimum seviyede sağlamaktadır.

Bugüne kadar Türkiye genelinde ufak büyük demeden bir çok projenin içinde yer almış boyut güvenlik teknolojileri dünyanın en çok tercih ettiği yangın sistemleri ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş merkezleri, özel şirketler ve onlarca dev projenin yangın güvenlik sistemlerini başarı ile tamamlamıştır.

Yangın sistemlerimiz ve ürün gruplarımız için yandaki menüden, projeniz için teknik bilgi almak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz .

 

Referanslar

ÜRÜN KATALOGLARI

  • kataloglarımız

Bir Cevap Yazın